Oferty pracy

Oferujemy pracę w charakterze pokojówki w 5 gwiazdkowym hotelu w centrum Amsterdamu. Kliknij Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Pokojówka

15 kwi 2014

Oferujemy pracę w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Amsterdamie. Praca w charakterze pokojówki z opcją stałego kontraktu i możliwością rozwoju ścieżki kariery. Więcej na temat stanowiska pracy w dziale Opis stanowiska.

Pokojówka

01 kwi 2014

Tym razem mamy do zaoferowania pracę dla pomywacza w kuchni 5 gwiazdkowego hotelu w centrum Amsterdamu. Aby dowiedzieć się więcej na temat pracy kliknij Opis stanowiska.

Steward

03 sty 2014

Oferujemy pracę dla pracownika pralni hotelowej z opcją sprzątania pokoi w 5 gwiazdkowym hotelu przy lotnisku w Amsterdamie. Kliknij Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Linen

02 sty 2014

Oferujemy pracę w charakterze kontrolera w dziale housekeepingu (floor supervisor). Oferta przeznaczona dla osób doświadczonych w pracy jako pokojówka. Praca polega na sprzątaniu pokoi hotelowych oraz kontroli jakości pracy pokojówek.

Pokojówka

02 sie 2013

Oferujemy pracę w charakterze pokojówki w 5 gwiazdkowym hotelu w centrum Amsterdamu. Odwiedź dział Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Pokojówka

02 sie 2013

Praca dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego na stanowisku pracownika porządkowego odpowiedzialnego za ogólnodostępne tereny hotelu. Kliknij Opis stanowiska i dowiedz się więcej.

Public Area

16 lip 2013

Aktualnie brak ofert.

Techniczny

Aktualnie brak ofert.

Houseman

Aktualnie brak ofert.

Recepcja

Aktualnie brak ofert.

Kucharz

zobacz wszystkie oferty

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób mogę otrzymać ofertę pracy za granicą w branży hotelarskiej?
Krzysztof z Olsztyna
Jak wygląda system wynagrodzeń w hotelach?
Wiesław z Poznania
Czy praca w hotelach jest ciężka?
Zuzanna z Krakowa
Kto nadzoruje przebieg mojej pracy?
Agnieszka z Poznania
zobacz wszystkie pytania i odpowiedzi